İnstagram Çekilişle Takipçi Satın Al


İnstagram çekiliş takipçi paketleri ile sosyal medya hesaplarınızı büyütmek artık çok pratik. Çekiliş paketleri ile %100 organik gerçek takipçiler ile etkileşimini ve popülerliğini artırabilirsin. Fenomen hesapların düzenlediği çekilişlerde katılım şartı olarak, sizin hesabınızın takip edilmesini isterler. Bu sayede çekilişin sponsorları arasında yer alırsınız, doğrudan gerçek kullanıcılar tarafından takip edilmeye başlanırsınız. Dilerseniz çekiliş süreçlerini beklemeden hızlıca %100 türk ve organik kullanıcılardan oluşan takipçiler için pratiksosyal.com/instagram-turk-takipci-satin-al/ sayfasındaki paketlerimizi inceleyebilirsiniz. İçeriklerinizin ve hesabınızın beğenilmesi durumunda potansiyel müşteri ve hayranlara sahip olursunuz. Takipçilerin yükselmesi, kullanıcıların sizi keşfetmesi oldukça zaman alan bir işlem ancak sayfanızı hızlı ve organik gerçek kişiler ile büyütmek istiyorsanız, instagram çekilişle takipçi satın al hizmetimiz sayesinde hızlı bir şekilde kitlenizi büyütebilirsiniz.

Pratik Sosyal

İnstagram Çekiliş Takipçi Paketleri

Tüm instagram çekilişle takipçi paketlerini sürekli olarak test eder, müşterilerimize sadece en iyi takipçileri garantili olarak sunarız.

Çekilişle Takipçi

İnstagram takipçi siparişlerinizde gerçek çekilişler yapılır.

Sponsor Paketleri

Tüm çekilişlerde sponsor olarak eklenirsiniz.

Güvenli Ödeme

3D Secure ile %100 güvenli ödeme ve havale seçeneği.

Kesintisiz Destek

Çekilişlerin takibi ve durumu için yazabilirsiniz


İnstagram Çekiliş Takipçi Paketleri


İnstagram hesabınıza sipariş vereceğiniz çekilişle takipçiler, hesabınıza beğeniler ve yorum gelmesini sağlayacaktır. Çekiliş sayesinde sizi takip eden kullanıcılar sayfanızı beğenerek etkileşimi hızlıca artmasını sağlayacaktır. Çekiliş tamamlanma süresine göre takipçiler gelmesi zaman alabilir, düşük takipçi sayıları hızla tamamlanırken yüksek paketlerin tamamlanması çekilişin süresi boyunca uzayabilir. İnstagram çekilişle takipçi paketlerimizde oldukça uygun fiyatlar ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çekilişler tamamlandıktan sonra kullanıcılar gerçek kullanıcılar olduğu için takipten çıkabilirler. Paketlerimiz;

İnstagram çekiliş sponsorluk fiyatları


 • 500 instagram çekilişle takipçi 29₺

 • 1k instagram çekilişle takipçi 49₺

 • 2k instagram çekilişle takipçi 99₺

 • 3k instagram çekilişle takipçi 149₺

 • 5k instagram çekilişle takipçi 259₺

 • 7k instagram çekilişle takipçi 359₺

 • 8k instagram çekilişle takipçi 409₺

 • 10k instagram çekilişle takipçi 499₺

Ekonomik fiyatlar ile çekilişle takipçi paketimiz için siparişi oluşturarak hesabınızın çekilişlere sponsor olmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram sayfanızın bilinilirliğini arttırmanızda sizlere her zaman yardımcı olacak, hedeflediğiniz takipçilere ulaşmanızı sağlayacak çekiliş hizmetleri Pratik Sosyal ile çok pratik.


İnstagram Çekilişle Takipçi


İnstagram çekilişle takipçi satın alma sayesinde birçok kitleye erişebilecek etkileşiminizin artmasını sağlayabileceksiniz. Birçok insanla etkileşime girmenin birçok zaman alan yolu var ancak hızlı ve organik bir şekilde büyümeyi hedefliyorsanız eğer, instagram çekilişle takipçi paketimiz sayesinde %100 organik gerçek kişiler tarafından hesabınızı hızlı şekilde büyütebilirsiniz. Özellikle işletme hesabı açtıysanız alacağınız çekilişle takipçiler sayesinde hazır müşterilere ulaşabilir, markanızı en hızlı şekilde büyütebilir kazançlar elde etmenizi sağlayabilirsiniz.


İnstagram Çekilişlerine Sponsor Olmak;


instagram çekilişle takipçi satın al


İnstagram çekilişle takipçi satın alma işlemini, sitemiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi 7/24 oluşturabilirsiniz, oluşturacağınız siparişler otomatik olarak sıraya alınmaktadır ve ilk çekilişte hesabınız sponsor olarak eklenmektedir. Sipariş oluştururken sitemiz üzerinden kullanıcı adınız girmeniz yeterlidir. Şifrenizi paylaşmadan hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. En kaliteli çekiliş hizmetimiz sayesinde hedef kitlenizi genişleterek popülerliğini artırabilirsin. Sipariş verdiğiniz instagram çekilişle takipçi paketimizde ödemelerinizi kredi kartı, havale ve eft ile %100 güvenli şekilde siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sipariş verdiğiniz paketiniz işleme alınarak başlar. Tüm siparişleriniz eksiksiz olarak tamamlanacaktır.

İnstagram çekilişlerine katılırken birçok avantajımızdan yararlanabilirsiniz;

 • İnstagram çekilişle takipçi paketlerimiz %100 organik ve gerçek kişilerdir.

 • Çekiliş yapılan sayfalara sponsor olarak hesabınız eklenir ve katılımcıların çekiliş şartı olarak sizi takip etmesi istenilir.

 • Pratiksosyal.com üzerinden yapacağınız tüm siparişlerinizde aklınıza takılan sorular için canlı destek sistemimizden veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilir tüm sorularınız için destek alabilirsiniz.

 • Oluşturacağınız siparişleriniz sıraya alınmaktadır ve ilk çekilişte başlayarak aldığınız paket büyüklüğüne göre 1-8 gün içerisinde garantili olarak teslim edilmektedir.

 • Tüm siparişlerinizde sadece kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir, hiç bir aşamada şifrenizi istemiyoruz.

 • Kaliteli katılımcıların bulunduğu, satın aldığınız takipçi sayısında garantili teslimat, Pratik Sosyal ekibi ayrıcalığı ile tamamlanır.


İnstagram Çekilişle Takipçi Paketleri

Sıkça Sorulan Sorular


İnstagram Çekiliş Paketleri hakkında merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştık. Farklı sorularınız için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.


İnstagram'da Çekilişe Katılmanın Zararı Var mı?


İnstagramda sıklıkla düzenlenen çekilişlerde, sponsorları incelediğinizde çok hızlı ve organik şekilde takipçilerinin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Buna ek olarak beğeni ve izlenme sayılarında da gözle görülür artış yaşanmaktadır. Tüm bu artışlar organik ve kişilerin kendi istekleri ile takip, beğeni ve izlenme etkileşimleri sayesinde en ufak zararı bulunmamaktadır. Hesabınız için organik etkileşim artışı yaşanacağı için son derece yararlı bir hizmettir. Sizde çekilişlere sponsor olarak birer potansiyel hayran ve müşteri kitlesi oluşturmaya başlayabilirsiniz.


İnstagram Çekilişlerine Katılmak Neden Önemlidir?


En iyi ürünü yada içerikleri hazırlamak kendi başına yeterli olmayacaktır. Profiliniz yeteri kadar etkileşim alamadıktan sonra satış veya organik büyüme istatikleriniz olumlu yönde ilerlemez. İnstagram çekilişlerinde sizde hesaplarınızı sponsor olarak ekleyerek olumlu sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz. İnstagramda daha çok kitleye profilinizi göstererek, hızla organik takipçi artışı yakalayabilmek için önemlidir.